Your address will show here +12 34 56 78
Musica noster amor

Chorus Laneum
 

Jsme Chorus Laneum
 

Smíšený pěvecký sbor Chorus Laneum vznikl v květnu 2009. V Lánech se o založení pěveckého sboru uvažovalo již dříve, ale nedařilo se pro tuto myšlenku získat odborníka, který by sbor vedl. Až lánský radní pro kulturu Roman Havelka přesvědčil významného sólistu opery Národního divadla Vladimíra Doležala, aby se ujal tohoto nesnadného úkolu spolu se svou manželkou. Od začátku se na zabezpečení chodu sboru podílejí i další spolupracovníci.

Historie

Od prvního vystoupení v počtu 17 členů jsme vyrostli na dnešních 38. Zkoušíme jednou týdně. Ročně míváme kolem 10 vystoupení.

Filozofie

Snažíme se mapovat celou historii sborového zpěvu, od gotiky přes renesanci, baroko, klasicismus, romantismus až po 20. století.

Repertoár

Ve svém repertoáru máme více než 160 skladeb: sakrální, sekulární, lidové i populární. Vybíráme zajímavá a sdělná díla velkých autorů.

JIŽ BRZY SE UVIDÍME

na Masarykově vatře v Lánech dne 16. září 2017 od 18:00 hodin.

Letní koncert Lány 2017

Nejaký popis, ktorý sem napíšem...


Přejít na galerii
  • Krátky popis toho čo sa tam udeje... ideálne by bolo napísať len názov.
  • Krátky popis toho čo sa tam udeje... ideálne by bolo napísať len názov.

Lány 2017

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec porta, mi ut facilisis ullamcorper, magna risus vehicula augue, eget faucibus magna massa at justo. Sed quis augue ut eros tincidunt hendrerit eu eget nisl. Duis malesuada vehicula massa... Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec porta, mi ut facilisis ullamcorper, magna risus vehicula augue, eget faucibus magna massa at justo. Sed quis augue ut eros tincidunt hendrerit eu eget nisl.